استفاده از اپلیکیشن گواهینامه+ به جای کتاب

برای دریافت گواهینامه باید آزمون ها و مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید. نداشتن وقت، مشغله فکری، عدم تکرار و تمرین، جامع نبودن جزوات و… می تواند باعث عدم موفقیت شما در آزمون های مختلف شود. وجود برنامه های مختلف آیین نامه رانندگی امروز مورد توجه اکثر افراد است. گواهینامه پلاس برنامه ای جامع و کامل آیین نامه رانندگی است که شامل خلاصه کتاب، آزمون های آزمایشی مختلف، آموزش تصویری تابلو ها و… و آیتم های جذاب دیگری است. که توسط تیمی قوی ساخته و پشتیبانی می شود.

ویژگیهای طلایی برنامه آیین نامه رانندگی گواهینامه پلاس 

۱. خلاصه مطالب آیین نامه رانندگی

در اپلیکیشن گواهینامه+ کتاب بزرگ و طولانی آیین نامه توسط تیمی قوی به صورت خلاصه و روان در اختیار شما قرار گرفته است. که دیگر شما را از کتاب و هر برنامه آیین نامه دیگر بی نیاز می کند.

۲.آزمون های مختلف

در آیین نامه رانندگی گواهینامه پلاس دارای آزمون های طبقه بندی شده مشابه آزمون اصلی است که امکان مشاهده نتیجه را بعد از آزمون فراهم کرده است.

۳. محاسبگر سن

خیلی از نوجوانان برای دریافت گواهینامه رانندگی عجله دارند اما نمی دانند که چه زمانی به آموزشگاه مراجعه کنند. این مشکل را گواهینامه+ حل کرده است که با ایجاد قسمت محاسبگر سن سن شما را برای دریافت گواهینامه محاسبه می کند.

۴. بستری امن برای استفاده برنامه آیین نامه رانندگی

شاید آگهی های مختلف فروش نمونه سوالات آیین نامه را در برنامه های و شبکه های اجتماعی را دیده اید و اقدام به خرید کرده اید و سپس با واریز وجه به حساب فرد مقابل دیگری خبری از نمونه سوالات نبوده. در این اپلیکیشن به صورت رایگان می توانید از بخش های آزمون  ،خلاصه کتاب آیین نامه، نکات فنی ،علائم و تابلو های راهنمایی و رانندگی و هزاران امکانات دیگر به راحتی در بستری امن استفاده کنید.

۵. خلاصه نکات مهم و امتحانی ،صرفه جویی در وقت

وقت و زمان شما بسیار طلایی و مهم است برای تیم ما وقت شما بسیار حائز اهمیت است. به همین دلیل در تیم گواهینامه پلاس سعی شده تا نکات مهم شب امتحانی را به صورت مفید و خلاصه در اختیار شما قرار بگیرد.

۶.آموزش تصویریعلائم و تابلو ها

به خاطر سپردن تابلو ها شاید برای خیلی از افراد با وجود مشغله های مختلف کمی سخت باشد اما این کار با تکرار در ذهن شما باقی خواهد ماند در اپلیکیشن تمامی علائم ،تابلو ها و فرمان های پلیس به صورت کامل و تصویری در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

۷. سهولت در استفاده از برنامه آیین نامه رانندگی گواهینامه پلاس

کافی است شما برنامه گواهینامه پلاس را یکبار برای گوشی یا تبلت خود نصب کنید و از این امکانات متنوع در هر مکان و هر زمانی که می خواهید استفاده کنید.

۸. آموزش نکات آزمون های عملی

با استفاده از این برنامه می توانید آموزش های مختلف آزمون توشهری مانند پارک دوبل، دور دو فرمان و.. و نکاتی که در روز آزمون باید رعایت کنید را فرا بگیرد. 

۹. گواهینامه پلاس همراه همیشگی شما

پس از استفاده کردن از اپلیکیشن گواهینامه پلاس و قبولی در آزمون های آیین نامه و اخذ گواهینامه ما همراه شما هستیم با دسترسی به مقالات مختلف فنی ،دانستنی ،معرفی قطعات و مشکلات خودرو ،مراقبت های مختلف خودرو و… اطلاعات خودرویی خود را افزایش دهید. 

دانلود اپلیکیشن گواهینامه پلاس

دانلود اپلیکیشن گواهینامه پلاس

اندروید

ios

دریافت اشتراک یکماهه آی اپس با ۱۵ درصد تخفیف با کد iGPlus

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
علی زنگنه
علی زنگنه
2 ماه قبل

قسمت اطلاعات عمومی عالی بود